Ağustos Neşesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağustos Neşesi

Ağustos için çerezlik bir eğlence

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akıllı Kadın

5 posters
YazarMesaj
penyaz
Eğlencelik
Eğlencelik
penyaz

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 9:07 pm

AKILLI KADIN

Kadının birinin bir gün golf oynarken topu ormana kaçmış. Topunu aramaya koyulmuş ve bu sırada tuzağa yakalanmış bir kurbağa görmüş. Kurbağa ona, “Beni bu tuzaktan kurtarırsan, senin 3 dileğini yerine getireceğim” demiş. Kadın onu kurtarmış, kurbağa da “Teşekkür ederim, ama sana dileklerinle ilgili bir koşulu söylemeyi unuttum. Ne dilersen dile, kocan 10 kat iyisine veya fazlasına sahip olacak!” demiş. Kadın “Tamam” diyerek kurbağaya dileklerini söylemeye başlamış.

İlk dilek olarak Dünya’daki en güzel kadını olmak istemiş. Kurbağa onu uyarmış. “Bu dilek, senin kocanı da Dünya’nın en yakışıklı adamı yapacak ve kadınlar onun başına üşüşecek” demiş. Kadın ise; “Bu önemli değil, çünkü ben nasıl olsa Dünya’nın en güzel kadını olacağım ve sonuçta da onun gözü benden başkasını görmeyecek” demiş. Böylece Dünya’daki en güzel kadın olmuş.

İkinci dilek olarak, Dünya’daki en zengin kadın olmak istemiş. Kurbağa kadını yine uyarmış: “Bu kocanı da Dünya’daki en zengin adam yapacak, senden de 10 kat zengin olacak” demiş. Kadın; “Bu da önemli değil, çünkü benim olan onun, onun olan da benimdir” demiş ve böylece Dünya’daki zengin kadın oluvermiş.

Kurbağa, üçüncü dileğini sorduğunda ise kadın; “Hafif bir kalp krizi geçirmek istiyorum” demiş…
LER19o5
Eğlencelik
Eğlencelik
LER19o5

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:17 pm

Akıllı Kadın 10167
süpermiş Akıllı Kadın 194824
semo2001
Eğlencelik
Eğlencelik
semo2001

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 6:08 pm

nealka anlamadım ama emeğe saygı güzelmiş
penyaz
Eğlencelik
Eğlencelik
penyaz

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:14 pm

Anlamadığına üzüldüm yanında biri varsa ona sor anlatır Akıllı Kadın 771852 Akıllı Kadın 24936 Akıllı Kadın 99792 Akıllı Kadın 445226 Akıllı Kadın 785882
elalaymel
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
elalaymel

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 9:17 pm

bence de komikmiş ama kadın da amma vefasızmış. Elif anllattı semo2001 kardeşimize.. :D Akıllı Kadın 869786
-_- B -_-
Eğlencelik
Eğlencelik
-_- B -_-

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 4:06 pm

Güzelmiş bu fıkranın ilk ing. duymuştum bizim ing hocası anlatmışta sora zarzor çevirdiğimizde çok gülmüştük Akıllı Kadın 24936
elalaymel
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
elalaymel

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 5:03 pm

Ama sonunda çevirmeyi başarmışsınız tebrik ederim. Akıllı Kadın 20586 Akıllı Kadın 20586 Akıllı Kadın 20586 Akıllı Kadın 20586
-_- B -_-
Eğlencelik
Eğlencelik
-_- B -_-

Akıllı Kadın Empty
MesajKonu: Geri: Akıllı Kadın   Akıllı Kadın Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 9:25 pm

saol ama hoca saolsun biz bi kelime bildk o bi cümle sölemişti Akıllı Kadın 30560 Akıllı Kadın 30560

Akıllı Kadın
1 sayfadaki 1 sayfası