Ağustos Neşesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağustos Neşesi

Ağustos için çerezlik bir eğlence

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Son Hava Bükücü ''Avatar''

+3
taichi
penyaz
LER19o5
7 posters
YazarMesaj
LER19o5
Eğlencelik
Eğlencelik
LER19o5

Son Hava Bükücü ''Avatar'' Empty
MesajKonu: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:26 am

Yapım:2010 ~ ABD
Tür:3 Boyutlu, Aile, Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik, Macera, Savaş,
Tarih Yönetmen:M. Night Shyamalan
Senaryo:M. Night Shyamalan, Michael Dante Dimartino, Bryan Konietzko Senaryo
(Kitap):Avatar Son Hava Bükücü
Cilt 1 :su Yapımcı:M. Night Shyamalan, Frank Marshall, Kathleen Kennedy, Bryan Konietzko, Michael Dante Dimartino, Scott Aversano, Sam Mercer, Jose L. Rodriguez
Görüntü Yönetmeni:Andrew Lesnie
Müzik:James Newton Howard Dağıtım:UIP Filmcilik
Süre:1 saat 43 dk
Gösterim Tarihi:23 Temmuz 2010 (Türkiyede)
Filmin Özeti
Hava, Su, Toprak, Ateş… Kaderleri birbirine bağlanmış dört ülkedir. Ateş Ülkesi’nin diğerlerine karşı vahşice bir savaş başlatmasıyla bir anda herşey değişir.
Koskoca bir yüzyıl geçtiği halde bu yıkım sürecini değiştirecek en küçük bir umut belirtisi bile yoktur.
Nickelodeon yapımı animasyon televizyon dizisini temel alan The Last Airbender, Aang’ın hayatta kalma mücadelesinin açılış bölümüdür.
penyaz
Eğlencelik
Eğlencelik
penyaz

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:09 pm

Çizgi filminin takipçilerinden biri olarak heyecanla bekliyorum. Film fragmanı ii görünüyor umarım hayal kırıklığına uğratmaz Son Hava Bükücü ''Avatar'' 771852 Son Hava Bükücü ''Avatar'' 20586 Son Hava Bükücü ''Avatar'' 99792
taichi
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
taichi

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 6:57 pm

Film hakkında şu ana kadar çok iyi duyumlar almasam da izlemeyi çok istiyorum. Umarım çoğu kişide yarattığı hayalkırıklığını bende de yaratmaz Son Hava Bükücü ''Avatar'' 593865
necla
Eğlencelik
Eğlencelik
necla

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:46 pm

bence de ya Son Hava Bükücü ''Avatar'' 114578 umarım beklentilerimi karşılar bu film Son Hava Bükücü ''Avatar'' 440714 gerçekten filmi çok uzun bi süredir bekliyorum Son Hava Bükücü ''Avatar'' 869786 Son Hava Bükücü ''Avatar'' 373695
semo2001
Eğlencelik
Eğlencelik
semo2001

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:57 pm

bende bu filmi bekliyorum ne zamandır burda daha vizyona girmedi umarım istanbulda vizyonda kakmamıştır
elalaymel
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
elalaymel

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 5:29 pm

Merakla bekliyorum. Çizgifilmini 100 kere izledim ama 101 kere dah izleyebilirim. Bu nedenle filminden çok şeyler bekliyorum. Umarım vizyona en kısa zamanda girer.
-_- B -_-
Eğlencelik
Eğlencelik
-_- B -_-

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 5:55 pm

Ewt benim filmden beklentim çok umarım hayal kırıklığına uğramam bi ara animasyonu için 4. sezon yapılacak deniyordu umarım doğrudur

elalaymel
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
elalaymel

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:05 pm

Umarım doğrudur. Yapılmasını gerçekten çok istitorum.
necla
Eğlencelik
Eğlencelik
necla

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 8:16 pm

bence de umarım yapılır Son Hava Bükücü ''Avatar'' 265541 zevkle takip ediyordum Son Hava Bükücü ''Avatar'' 99792 Son Hava Bükücü ''Avatar'' 808666
LER19o5
Eğlencelik
Eğlencelik
LER19o5

MesajKonu: Geri: Son Hava Bükücü ''Avatar''   Son Hava Bükücü ''Avatar'' Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 8:14 pm

ben izledim film su sezonuyla ilgili sadece dövüş sahneleri biraz komikti matrix filmindeki ağır çekim sahneler gibiydi çok kaliteli bir yapım değildi ama güzeldi 10/7 diyebilirim Son Hava Bükücü ''Avatar'' 983551 Son Hava Bükücü ''Avatar'' 771852

Son Hava Bükücü ''Avatar''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-