Ağustos Neşesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağustos Neşesi

Ağustos için çerezlik bir eğlence

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı

4 posters
YazarMesaj
-_- B -_-
Eğlencelik
Eğlencelik
-_- B -_-

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Empty
MesajKonu: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 6:28 pm

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Percyjacksonq

Yapım: 2010 ~ ABD, Kanada

Tür: Fantastik, Macera

Oyuncular: Uma Thurman, Sean Bean, Pierce Brosnan, Logan Lerman

Yönetmen: Chris Columbus

Gösterim Tarihi: 12 Şubat 2010 (ABD)

Konusu: Bir gün birisi çıkıp size Antik Yunan tanrılarının hâlâ hayatta olduklarını söylese ne yapardınız? Ya ailenizden birinin bu tanrılardan biri olduğunu öğrenseniz? Olağanüstü güçlere sahip olduğunuzun farkına varsanız? Bir de peşinize mitolojik efsanelerdeki canavarlar düşse? Ne yapardınız? Percy’nin yaptığını…

Rick Riordan’ın üç kitaptan oluşan “Percy Jackson ve Olimposlular” dizisinin ilk beyaz perdeye uyarlanan bölümü “Şimşek Hırsızı” 2010 yılında sinema severlerle buluşacak. Diğer iki kitapın isimleri ise “Canavarlar Denizi” ve “Titan’ın Laneti” bu eserleride sinemada muhtemelen 2011 ve 2012′de göreceğiz.

-_- B -_-
Eğlencelik
Eğlencelik
-_- B -_-

MesajKonu: Geri: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 6:30 pm

Ben filmi zevkli buldum çok güzel vakit geçiriliyo dublajı çok iyi yapılmış kitapla kıyaslanamaz düzeyde olsada ben beğendim
arkadaşlara tavsiye ederim serinin diğer filmlerinide merakla bekliyorum Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 348526
penyaz
Eğlencelik
Eğlencelik
penyaz

MesajKonu: Geri: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 6:38 am

Sinemaya giderken rastgele seçip gitmiştik kuzenlerimle Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 24936 ama filmi çoook beyendik. Devam filmi çekilmiyecekmiş diye duydum ama umarım çekilir bende çok büyük heyecanla bekliyorum Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 581119 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 162714 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 718647
-_- B -_-
Eğlencelik
Eğlencelik
-_- B -_-

MesajKonu: Geri: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:53 pm

a bend kuzenlerimle sinemada izledim ilk beğendikten sonrada kitabını okumaya karar verdim ben özellikle 3. filmi bekliyorum titanın laneti en hızlı bitirdiğim kitaptı çok beğenmiştim Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 581119 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 162714
elalaymel
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
elalaymel

MesajKonu: Geri: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 5:22 pm

tesedüfün böylesi bende kuzenlerimle gitmiştim. We çok beğenmiştim cidden. Herkese tavsiye ederim. Kitabını da okumayı istiyorum. Devam filmini merakla bekliyorum. ( İnşallah çekilir.)
necla
Eğlencelik
Eğlencelik
necla

MesajKonu: Geri: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 8:14 pm

filmi ben de çok beğendim Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 871422
devam filmi olursa çok mutlu olurum merakla bekliyorum Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 771852 Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 767965
elalaymel
Sade Vatandaş
Sade Vatandaş
elalaymel

MesajKonu: Geri: Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı   Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 5:36 pm

Aynen yha Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı 30560

Percy Jackson & Olimposlular: Şimşek Hırsızı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Percy Jackson ve Olimposlular